Pożądanie, walka, miłość

Miłość może mieć różne oblicza. Może ona rodzić się powolutku, z przyjaźni, a nawet miłość może narodzić się z nienawiści. Dzisiaj o miłości można powiedzieć naprawdę dużo. Nie tylko tej realnej, ale także tej, która jest pokazana w książkach. Jeżeli spojrzymy na wszystkie książki, jakie do tej pory pokazały się na rynku, to śmiało można powiedzieć, że autorzy mają wiele wspaniałych pomysłów na to, aby pokazać jak wygląda miłość w jej najlepszym wydaniu. O pewnym, szalonym i równie ekscytującym obliczu miłości można przeczytać w książce pt.”Pakt z diabłem” Meghan March (https://www.taniaksiazka.pl/pakt-z-diablem-forge-tom-1-meghan-march-p-1340910.html).

Seria powieści

Autorka, która już ma na swoim koncie kilka znaczących i rozchwytywanych pozycji, dzięki tej książce otwiera nowy cykl powieści “The Forge Trilogy”. Jeżeli ktoś lubi romanse, gdzie nie brakuje również pikantnych scen, to koniecznie powinien zobaczyć co niesie ze sobą pierwszy tym, który już cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami wśród czytelników. Czas więc na to, aby polscy czytelnicy zobaczyli co tym razem Meghan March szykuje w najnowszej książce “Pakt z diabłem“. Oto Jericho Forge – drapieżny, przystojny, bezwzględny i cyniczny milioner, który raczej nie jest skłonny do tego, aby okazywać komukolwiek swoje uczucia. Na dodatek, jeżeli chodzi o załatwianie interesów to walczy o swoje, dzięki czemu zawsze wygrywa. Nikt nie pamięta, żeby Jericho w czymkolwiek przegrał – czy chodzi o biznes, czy też o mniejsze drobnostki.

Starcie na szczycie

Drugim głównym bohaterem, a dokładnie bohaterką jest India Baptiste, zwana Królową Midas. Kobieta jest diabelnie piękna i doskonale zdaje sobie z tego sprawę, Dzięki temu umie się ustawić. Doskonale radzi sobie w życiu, jest jedną z najlepszych pokerzystek i jeżeli chodzi o grę – to jest równie bezwzględna. To kobieta, której trudno się oprzeć. Teraz India staje do rozgrywki z Jericho. Dwa mocne i silne charaktery, które stają do walki o wiele. Stawką jest 10 milionów dolarów. India jest pewna wygranej. Tylko, że kobieta nie wzięła pod uwagę faktu z kim ma do czynienia. Wszystko przegrywa podczas starcia z Jericho. Nie tylko pieniądze, ale…siebie. Od teraz jest własnością mężczyzny, który nie zamierza jej pobłażać. Ale India nie zamierza być również uległą kobietką. Nie odda się tak łatwo i tak potulnie. Dwie mocne osobowości, które zaczynają czuć do siebie coś więcej niż pożądanie. Tylko nie chcą się do tego przed sobą przyznać. Co z tego wyniknie? Czy tych dwoje będzie w stanie się pokonać? A może prędzej….się pozabijają?

Ludzie zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com